Wonderland
Tom Kestens en Zinger musiceren op begraafplaatsen
ma 30 okt. - 8:40

Het begon in 2014, toen in Deerlijk, de hometown van Pieter Deknudt van Zinger, verschillende jongeren het leven lieten. Op 1 november vierden zij het leven, met muziek op de begraafplaats. En zo ontstond het concept Reveil.
Ondertussen is het concept zichzelf aan het verspreiden, want ook al reageren veel mensen op voorhand met wat argwaan en angst, toch blijkt achteraf iedereen ontroerd. Het programma vind je op de website van Reveil, er wordt gevraagd om kaarsjes en lampionnetjes mee te brengen.
Tom Kestens speelt dit jaar voor het eerst op Reveil, en in zijn eigen stad Mechelen. Dat wordt ook best zwaar, aangezien veel van de namen op de graven daar een naam en een verhaal hebben. Speciaal voor hen speelde hij in Wonderland nu al 'Altijd Overal'.